سوالات متداول از بیواسطه


 1. اپلیکیشن بیواسطه چطور عمل میکند؟

  در برنامه بیواسطه شما به هر خدماتی که نیاز دارید ، برای مثال : لوله کش یا بنا یا وکیل یا تعمیرکار یا برنامه نویس،باربری ، دکتر، جوشکار ، نظافتچی و و و و ... (خلاصه هر کار خدماتی که فکرش رو کنید) کافیه به جای تماس گرفتن با چند نفر و چانه زدن و قیمت گرفتن از آنها و پول تلفن دادن و صرف وقت و هزینه اعصاب خوردی ، فقط یک بار و (کامل) نیاز خودتان را در بیواسطه تشریح کنید. حالا کسانی که میتوانند نیاز شما را رفع نمایند ، داخل بیواسطه به شما نرخ خواهند داد... خودتان قیمت ها را قیاس کرده و هر کدام را دوست داشتید انتخاب نموده و با او تماس بگیرید... به همین سادگی.

 2. آیا با ثبت نیازمندی قرار است هر لحظه تلفن ما زنگ بخورد!؟

  هرگز!! هیچکس شماره شما را هم ندارد که بخواهد مزاحم وقتتان شود. همه چیز در نرم افزار بیواسطه رخ خواهد داد . یک مناقصه در بیواسطه...

 3. آیا نیازگذاران بابت ثبت نیاز خود باید هزینه ای بپردازند؟

  به هیچ وجه.. کلیه خدمات ارائه شده از ثبت نام گرفته تا اعلام نیاز و غیره به نیازگذاران در برنامه بیواسطه برای همیشه رایگان است.

 4. آیا خدمات دهندگان در بیواسطه متحمل هزینه میشوند؟

  به طور کل هر کس که اپلیکیشن بیواسطه را نصب مینماید به محض ورود به بیواسطه، 50 نرخ رایگان دریافت میکند که یعنی میتواند به 50 نیازگذار اعلام نرخ نموده و در 50 مناقصه ی مختلف شرکت نماید . پس از اتمام این 50 نرخ ، برای شرکت در مناقصات حساب خود را شارژ مینماید ، یعنی برای مثال 5000 تومان برای 25 نرخ دیگر ، یا 3000 تومان برای 15 نرخ دیگر.. که تا 30 روز قابل استفاده خواهند بود.. در نتیجه از آنجا که مبلغ هر نرخ کمتر از 200 تومان است ، و در صورت گرفتن کار، درآمدی که عاید شما میشود چند صد برابراین مبلغ خواهد بود ، پس عملا نمیتوان این موضوع را هزینه نامید.

 5. راه دیگری برای افزایش تعداد نرخ ( شارژ رایگان نرخ) ، غیر از روش بالا هم هست؟

  بله ، کافیست شما نرم افزار موبایل بیواسطه را به فردی دیگر معرفی نموده و در قسمت معرف ، شماره موبایل خود را وارد نمایید . با این کار و به ازای هر نصب 5 نرخ رایگان برای شما منظور میگردد.

 6. آیا کسی که خدماتگذار است ، خود میتواند به عنوان نیازگذار نیز اقدام به ثبت نیازمندی کند !؟ ( یا برعکس !؟)

  بله ، کلیه عزیزانی که از برنامه بیواسطه استفاده مینمایند قادر هستند هم به عنوان نیازگذار (کارفرما) اعلام نیاز کنند و هم در صورت توان در ارائه خدمات در هر زمینه ی خدماتی ، به اعلام نرخ به دیگر نیازگذاران بعنوان مجری ( خدماتگذار) بپردازد.

 7. به عنوان یک خدماتگذار یا مجری چگونه به نیازگذاران اعلام نرخ کنیم!؟

  درصفحه اصلی اپلیکیشن بیواسطه شما با تعداد بی شماری نیازمندی در زمبنه های مختلف مواجه میشوید ، هرکدام که نظر شما را به خود جلب کرد کافیست با باز کردن نیازمندی مذکور، و مطالعه و شناخت نیاز دقیق طرف مقابل ، روی گزینه ئ (( قیمت دهید / اعلام نرخ )) کلیک کرده و با توضیح مختصری راجب نحوه ی اجرای خود ، نرخ خود را نیز ثبت نمایید. ضمن اینکه نیازمندی ها در 20 دستبندی مختلف جهت هدایت بهتر شما عزیزان تقسیم بندی شده اند.

 8. آیا میتوانیم وسایل خود را برای فروش در بیواسطه ثبت کنیم؟

  خیر ، در حال حاضر اپلیکیشن بیواسطه تنها مخصوص به رفع نیاز های خدماتی مردم عزیز ایران است و تمامی آگهی هایی که در بیواسطه می بینید نیازمندی هایی است که مردم اعلام نموده اند

 9. چگونه میتوان کسب و کار خود را در بیواسطه برای نیازگذاران نمایش داد؟

  تنها روش ، ( دارای تعرفه مبالغ) برقراری ارتباط با واحد تبلیغات و برندینگ بیواسطه از طریق ایمیل ads.bvapp@gmail.com می باشد که نهایتا ظرف مدت 2 روز کاری به شما پاسخ داده خواهد شد.

 10. خدماتگذاران خوب و بد چطور از هم متمایز میشوند؟

  از آنجا که ما در جایگاهی نیستیم که دیگران را قضاوت کنیم ، این کار را به عهده ی خود مردم گذاشته ایم . به این معنا که در برنامه بیواسطه ، پس از انجام کار توسط هر خدماتگذار ، کارفرما یا همان نیازگذاران در خود اپلیکیشن بیواسطه به عملکرد مجریان امتیاز می دهند. طبیعتا با مرور زمان هرچه یک مجری خدمات بهتری ارائه داده باشد ، امتیاز بیشتری کسب کرده و معتبر تر از دیگران خواهد شد.